DOMACÍ ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE OD ROKU 2008 +420 412 558 245 +420 605 769 962 adp-anna@adp-anna.cz

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

VLÍDNÉ STÁŘÍ JE CÍL

VLÍDNÉ STÁŘÍ JE CÍL

VLÍDNÉ STÁŘÍ JE CÍL

Naše služby jsou využívány klienty, kteří se nacházejí v nelehké
zdravotní i sociální situaci a jejich rodiny sami péči nemohou zvládnout.

SEAMEN.CZ - ŠKOLENÍ POSÁDEK PLAVIDEL - LODĚ

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

DŮSTOJNÉ STÁŘÍ SENIORŮ

DŮSTOJNÉ STÁŘÍ SENIORŮ

DŮSTOJNÉ STÁŘÍ SENIORŮ

Klademe velký důraz na zpětnou vazbu od klientů a jejich rodinných
příslušníků a dalších pečujících. Zdravotní stav klientů je pravidelně
konzultován s ošetřujícími lékaři klientů, s odbornými ordinacemi a nemocnicemi.

Slider

Dnes u nás ráno proběhla pravodelná návštěva ZOO Děčín, tato spolupráce trvá již několik let. Malá odmlka byla během Covicu. 

A tak mají klienti možnost dáhnout na zvíře, které by třeba nikdy nepotkali nebo kterého se trochu bojí. Kontakt se zvířaty je vždy uklidnující a tak se klienti většinou velmi těší. Dozví se mnoho informací o jednotlivých druzích a mohou je třeba i nakrmit. 

Dnes k nám zavítalo morčátko Lízinka, agama s postižením předních končetin a hadice korálovka. Mnoho klientek se hada bojí, ale díky příjemným zoologům svůj strach překonali a hadici pohladily. Dokonce i personál :)

 

Velikonoce, krásný svátek spojený s mnoha tradicemi, které jistě všichni známe od dětství. A kdo by se netěšil na barvení vajíček, koledování či na dobroty spojené s tím vším. Každý máme dané zvyky naučené trochu jinak, ale to je přeci to kouzlo, můžeme si mezi sebou vyprávět o tom jaké to bylo před 50 lety, ale také se naučit něco nového. 

My jsme klientům připravili různé aktivity, aby si mohli vybrat čeho se chtějí účastnit nebo jen koukat a radit laughing. A tak jsme barvili vajíčka, zpívali písničky v doprovodu akordeonu a samozřejmě jsme koledovali. Chlapy nám došli tak jsme si vystačili s přechodnou změnou pohlaví u naši pracovnice Jany laughing. Ovšem ani Martin, který ten den měl službu, se nenechal zahanbit a vyzval dámy k tanci. 

Více fotek je k dispozici ve Fotogalerii.

adp anna velikonoce 0007

 

Babičky jsou takové moudré a laskavé strážkyně, které provází naše kroky od útlého dětství až do dospělosti. Jejich životní zkušenosti a moudrost jsou nevyčerpatelným zdrojem, ke kterému se můžeme vracet v dobách radosti i ve chvílích zkoušek. Babičky nás učí odolnosti, trpělivosti a lásce. Připomínají nám, že síla rodiny tkví ve vzájemné podpoře a lásce, která se přenáší z generace na generaci.

U příležitosti Mezinárodního dne žen, který jsme si připomínali minulý týden v úterý, jsme oslavili tyto neocenitelné ženy v našich životech tím nejkrásnějším způsobem - koncertem pana Pecháčka. Tato událost byla věnována právě jim, našim babičkám, které si na koncertě mohly zazpívat známé staropražské písně a pořádně vytancovat.

 

MDZ koncert 1 MDZ koncert 2

 

Každé dva měsíce u nás probíhá "cestovatelský deník", kdy někdo z personálu povídá o svých cestách do zahraničí. Klienti si sami vyberou mezi zeměmi, které nabízíme. 

Asi každému se líbí nějaká forma cestování, objevování nových kultur, krásné přírody či turistika za jídlem aneb láska prochází žaludkem i ta k cestování laughing

A tak si s babičkami a dědečky povídáme o našich cestách, prohlížíme si společně fotky, ukazujeme si předměty, které jsme si přivezli a vyprávíme zážitky z cest. Mnohdy srandovní až po jistém čase laughing

Stejně tomu tak bylo v březnu, kdy jsme si povídali o Madagaskaru, země vzdálená od ČR 9 hodinami letu. Dnes už úsměvná historka o 3 denním průjmu, který následoval po konzumaci místního hovězího masa. Klienti se velmi zajímali o místní kulturu, zvyky a kuchyni. Na fotkách viděli od prostých vesniček přes krásy přírody po rozličná zvířata, která se tam volně pohybují. Jak bylo řečeno na Madagaskaru: "všichni hadi, které vidíte, vás mohou kousnout, ale nejsou jedovatí".

V dubnu jsme pro změnu zabrousili do krás tureckého orientálního bazaru a to přímo v Istanbulu. Na klienty dýchla vůně rozličného koření, které Turci používají na nejrůznější druhy mas, od ryb po hovězí. Avšak strhující je pohled na město jako takové a množství mešit, které se na území Istanbulu nachází.

S tímto deníkem budeme rádi pokračovat. Vždy záleží na zájmu klientů, ale již tyto debaty se setkaly s velmi dobrou odezvou.

Cestovatelsky denik 1  Cestovatelsky denik 2

TOTO ZAŘÍZENÍ JE PODPOROVÁNO ÚSTECKÝM KRAJEM A STATUTÁRNÍM MĚSTEM DĚČÍN

  • partner_01.jpg
  • partner_02.jpg

ODKAZY

Příspěvek na péči:

Komunitní plán do r. 2023 - Sociální odbor města Děčín:

AGENTURA DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE ANNA

ADP-ANNA s.r.o.:
Sídlo firmy – Klučov 168
provozovny Loubská 69/112, Děčín a Čsl. Armády 621/25, Děčín.
IČ 05744342
Datová schránka: urzaysc

 

Telefon – 412558245 - nepřetržitě
Mobilní telefon – 605769962 – pouze v pracovní dny od 8.00 do 16.00, o víkendech a svátcích pouze pro stávající klienty